Ahoj všem cestovatelům,  chtěla jsem se zeptat, zda někdo ví, jak je to s letenkami zakoupenými teď u společnosti Wizzair.  Pokud si koupím letenku na červen a situace se nezlepší - tedy buď moje země, nebo cílová destinace budou stále uzavřeny a nebude možné letět, vrátí mi wizzair peníze, popřípadě vystaví mi voucher na budoucí lety? Nebo se už teď chrání nějakou klausulí , že nepojistí žádné budoucí lety, které se kvůli Koroně nebudou moci uskutečnit? Děkuji moc,   .

Wizzair - nově zakoupené lety v časech COVID

Založila ve fóru Letecké společnosti

Ivo napsal(a):

Ja myslim, ze tak rychle nemas sanci dostat kredity. To je aspon hodinovy proces i kdyz to bezi normalne. 

Teď naposledy to Rumunsko byla otázka pár minut, než se kredity připsal. Jindy to byla ale opravdu víc. 

0 Citovat

Pripsani kreditu trva par min, ale otevreni tlacitka “refund” trvalo i tak aslespon 15min. 

0 Citovat

Vypadá to, že BUD-NQZ zrušeno úplně.

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Vypadá to, že BUD-NQZ zrušeno úplně.


Tak to jsem prokaucoval. Visi mi vse v Bratislave na LTN.. opravdu asi cancelled BUD-NQZ. 

0 Citovat

BUD-NQZ zruseno aj s refund

0 Citovat

Well played. 

0 Citovat

Tipy? :-D

Napadá ma len BTS-LWO, BTS-LTN a KTW-LWO.

Okrem toho máme niečo?

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Tak to jsem prokaucoval. Visi mi vse v Bratislave na LTN.. opravdu asi cancelled BUD-NQZ. 

Škoda, nestihl jsem koupit. Ještě jsem dneska dopoledne chtěl kupovat.

0 Citovat

benq212 napsal(a):

Napadá ma len BTS-LWO, BTS-LTN a KTW-LWO.

Okrem toho máme niečo?

Nic jiného teď asi není. Možná bude příští týden Rumunsko, ale do konce tohoto týdne asi nic. Leda, že by po zítřku rušili lety LTN-BTS.

0 Citovat

Dale bych jeste sledoval Pristinu, Cernou horu a Kazachstan. Ukrajina ze Slovenska taky nabizi potencial. Ale nic z toho neni aktualni tento tyden.

0 Citovat

Ivo napsal(a):

Dale bych jeste sledoval Pristinu, Cernou horu a Kazachstan. Ukrajina ze Slovenska taky nabizi potencial. Ale nic z toho neni aktualni tento tyden.

Podgorica-Memmingen se lítá. Podgorica-Budapešť taky. Co by šlo sledovat v té Černé Hoře?

Ten Nur-Sultan prodávají od 5.7., to se sice změnit může, ale je to ještě dost daleko.

0 Citovat

Zavreli hranice s Albanii vcera tusim. Dost si to tam hlidaji. 

0 Citovat

dnes 30% zlava na vsetky lety 

0 Citovat

Pozor na linku TIA-LTN, včera jsem do ní investoval na dnešní let, mají 3 lety dopředu vyprodáno a před chvílí z LTN odstartoval do TIA, tak  jsem se po ránu trochu zapotil při rebooku :)

0 Citovat

Rosm napsal(a):

Pozor na linku TIA-LTN, včera jsem do ní investoval na dnešní let, mají 3 lety dopředu vyprodáno a před chvílí z LTN odstartoval do TIA, tak  jsem se po ránu trochu zapotil při rebooku :)

Včera tady před tím varoval indierock. 

0 Citovat

@Qtk: Jj, věděl jsem to, ale 3 nejbližší lety měly a mají ,,žádný let" a několik dalších  v tom směru nabízejí bez možnosti basic fare, tak mi to přišlo podezřelé

0 Citovat

Rosm napsal(a):

@Qtk: Jj, věděl jsem to, ale 3 nejbližší lety měly a mají ,,žádný let" a několik dalších  v tom směru nabízejí bez možnosti basic fare, tak mi to přišlo podezřelé

Jasně. S Wizzflexem se to zkusit mohlo :-)

0 Citovat

Rosm napsal(a):

@Qtk: Jj, věděl jsem to, ale 3 nejbližší lety měly a mají ,,žádný let" a několik dalších  v tom směru nabízejí bez možnosti basic fare, tak mi to přišlo podezřelé


Budu se opakovat, ale myslim, ze je obrovska poptavka gastarbeiteru na to, dostat se z Londyna domu za rodinama. Tzn. Rumunsko, Albanie, Bulharsko..to vse bude sold-out, protoze to je opravdu sold-out. Vzdy je to totiz smer Londyn-Vychod

0 Citovat

voughne napsal(a):

dnes 30% zlava na vsetky lety 

Což není moc výhodně pro investice... :-)

0 Citovat

Qlk napsal(a):

Což není moc výhodně pro investice... :-)


Moje prvni myslenka.. :-D

0 Citovat

Preco? Ved vy svoje +20% dostanete tak ci onak (ak bola dobra analyza :) ) ,alebo vy uz mate nasyslene 4 ciferne sumy a potrebujete co najdrahsie letenky? :D

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Moje prvni myslenka.. :-D

Může být i: cena letenky mínus 30% = disponibilní kredit

Mě to shodou okolností ráno pomohlo, vešel jsem se +-3 eura na původní letenku:)

0 Citovat

voughne napsal(a):

Preco? Ved vy svoje +20% dostanete tak ci onak (ak bola dobra analyza :) ) ,alebo vy uz mate nasyslene 4 ciferne sumy a potrebujete co najdrahsie letenky? :D

20% z ceny X je prostě víc, než 20% z ceny (X-30%). To není těžké spočítat. 

0 Citovat

voughne napsal(a):

Preco? Ved vy svoje +20% dostanete tak ci onak (ak bola dobra analyza :) ) ,alebo vy uz mate nasyslene 4 ciferne sumy a potrebujete co najdrahsie letenky? :D


Ano, uz jsem se dostal na 4 ciferna cisla :-D

0 Citovat

Vime kdy a kde se objevi dalsi vyjadreni potvrzujici nemoznost operovat let BTS-LTN 29.6?

0